.: Autobazar
.: Půjčovna
.: Profil
.: Úvodní stránka

 

 Profil společnosti

    Autobazar Duo není na trhu ojetých vozidel žádným nováčkem, zabývá se nákupem a prodejem ojetých vozidel již od roku 1996. Pracuje u nás 5 stálých zaměstnanců.
    Naším krédem je nabízet zákazníkům takové vozy a služby, aby se příště obrátili opět na nás. V rámci zkvalitnění naších služeb inzerujeme aktuální nabídku autobazaru na našich internetových stránkách.
    Naši zákazníci si mohou vybrat i formu úhrady - hotově, leasing, spotřebitelský úvěr. V případě leasingových smluv je naším smluvním partnerem GE Money,a.s., Škofin,a.s.. Pro formy půjček spolupracujeme s bankovním domem Českou spořitelnou, a.s.. Pokud máte oblíbený jiný finanční ústav není problém se dohodnout na profinancování Vámi určenou firmou.
    Součástí prodeje automobilů je i možnost uzavřít smlouvu o povinném ručení nebo havarijní pojištění. Naši akreditovaní zaměstnanci mají oprávnění uzavírat pojistné smlouvy pro Českou pojišťovnu.
    Zákazníci, kteří mají zájem automobil prodat neplatí u nás žádné poplatky za stání. Naše provize z prodeje činí 3%. Váš vůz bude bezplatně zveřejněn na našich internetových stránkách. Nabízíme také možnost přímého výkupu Vašeho vozu nebo použití jako protiúčtu při koupi jiného. Vyřídíme za Vás převod v registru vozidel a přebíráme plnou odpovědnost za technický stav vozu.
    Náš autobazar je střežen ostrahou, ale zároveň pojištěn proti krádeži, vandalismu i živelným pohromám.Autobazar Duo
Malešická 47, Praha 3, tel.: 235 521 580, mobil: 602 422 061, e-mail: tomas.chaloupka@volny.cz
© 2005 Autobazar Duo